Přepravní informace

Pro objednávky nad 1000 Kč je doprava po Česku a Slovensku ZDARMA. V opačném případě je cena dopravy 99 Kč. Vaše objednávka je pro nás důležitá! Vaše zboží začneme balit ve stejný den, kdy dokončíte nákup. Vaši objednávku doručíme domů do 2 pracovních dnů. Objednávky, až do maximální výše 50 000 Kč, můžete platit na dobírku. Zásilky jsou dodávány a doručovány kurýrní službou. Dodací lhůta produktu je uvedena během procesu platby a je potvrzena také potvrzovacím e-mailem. V den doručování obdržíte od kurýrní služby SMS s informacemi o čase doručení a telefonním kontaktem na kurýra. Termín dodání můžete telefonicky změnit.

Přepravní informace

Vezměte prosím na vědomí, že při zadávání objednávky Vás budeme žádat o zadání Vašeho telefonního čísla, aby Vás kurýr mohl kontaktovat v případě jakýchkoli dotazů nebo pro případ, že by s Vámi chtěl domluvit přesný čas dodání. Kurýr se pokusí doručit Vaši objednávku dvakrát na Vámi uvedenou adresu. Pokud se mu nepodaří doručit balíček podruhé, balíček se nám vrátí. Před doručením zásilky Vám bude zaslána e-mailem a SMS (pokud jste v době objednání nebo registrace uvedli číslo mobilního telefonu) odhadovaná doba doručení (3 hodinový časový rámec) a zároveň Vám bude doručeno telefonní číslo kurýra. S kurýrem budete případně moci změnit dodací lhůtu. Pokud se chcete informovat, kde se nachází Váš balíček, můžete také kontaktovat kurýrní službu přímo na čísle 225 331 500 nebo klikněte ZDE a zadejte své číslo zásilky. V případě nákupu na dobírku může zásilku převzít i jiná osoba. V takovém případě musí tato osoba znát alespoň dvě podrobnosti o balíčku (jméno zákazníka, název internetového obchodu, název produktu, splatnou částku, čárový kód), aby byla přesně identifikovatelná.                                       

Zrušení zásilky

Pokud webový obchod nesplní svůj smluvní závazek, protože nemá přístup ke zboží uvedenému ve smlouvě, nebo nemůže poskytnout objednanou službu, musí o tom informovat zákazníka. Obchod není možné uzavřít s nezletilými. Přijetím obchodních podmínek zákazník prohlašuje, že je plnoletý.