30 denní záruka vrácení peněz

Gratulujeme k nákupu! Určitě si objednané zboží zamilujete! Pokud z nějakého důvodu nejste se šperkem, který jste zakoupili spokojeni, a rozhodli jste se ho vrátit nebo vyměnit, poskytujeme záruku 30 dnů, od data převzetí zásilky, na vrácení či výměnu zboží.

Pokud jste zakoupili více než jeden produkt a chcete vrátit jen to, s čím nejste spokojeni, ostatní produkty si můžete ponechat. Toto se nevzathuje na výrobky, které jste si objednali v sadě, (musíte vrátit kompletní sadu), nebo na zboží, které bylo k produktu jako dárek (v takovém případě musíte vrátit objednaný produkt i dárek).

Je důležité, abyste produkt vrátili v původním stavu. Pokud jste ke šperkům obdrželi i certifikační kartu a chtěli byste šperk vyměnit nebo vrátit, vraťte prosím i certifikační kartu. Bez toho, nebudeme schopni dokončit reklamaci, vrátit peníze nebo produkt vyměnit. Náušnice jsou baleny v průhledném sáčku, který je zapečetěn nálepkou, neodstraňujte tuto nálepku pro případ, že budete chtít zboží vrátit, protože z hygienických důvodů nelze náušnice vyměnit. Peníze za produkt budou vráceny do 14 dnů. Náklady na vrácení nese zákazník. Upozorňujeme, že zásilky zaslané na dobírku nemůžeme přijímat. Další informace získáte na telefonním čísle +420 244 005 552 v pracovní dny od 7:00 do 17:00 nebo nám můžete napsat na email: info@sperkyakce.cz