30 denní záruka vrácení peněz

 Gratulujeme k nákupu! Určitě si objednané zboží zamilujete! Pokud z nějakého důvodu nejste se šperkem, který jste zakoupili spokojeni, a rozhodli jste se jej vrátit nebo vyměnit, poskytujeme záruku 30 dnů, od data převzetí zásilky, na vrácení či výměnu zboží.


Od objednávky můžete bez udání důvodu odstoupit do 30 odnů od převzetí zásilky. Prosíme, zašlete kompletní produkt, s neotevřenou hygienickou fólií a v původním stavu, včetně vyplněného formuláře pro vrácení zboží, na určenou adresu. Formulář pro vrácení je součástí faktury, která je zasílána společně s objednávkou.


Pokud jste si objednali více než jeden produkt, vraťte jen ten (ty) se kterým(i) nejste spokojeni.


Chcete-li vrátit peníze, prosíme pošlete zpět také produkty, které jste obdrželi jako dárek, v případě sady všechny produkty, které jsou její součástí.


Pokud jste ke šperku obdrželi i certifikační kartu a požadujete vrácení peněz či výměnu zboží, prosíme pošlete i tuto kartu. Bez toho nelze výměnu zboží či vrácení peněz dokončit.


Náušnice jsou baleny v průhledném sáčku. Sáček je zalepen nálepkou. Pro případ vrácení či výměny zboží, tuto nálepku neodstraňujte, protože pak, z hygienických důvodů, nelze náušnice vyměnit.


Náklady spojené s vrácením zboží hradí zákazník. Vezměte prosím na vědomí, že zásilky zaslané na dobírku nemůžeme převzít.


Náhrada kupní ceny produktu proběhne, Vámi vybraným způsobem, do 14 dnů.


V případě, že do součtu objednávky byla započtena paušální nebo procentuální sleva, nebo byl uplatněn slevový kupón, bude po vrácení produktu(ů) sleva stornována. Vrácena bude hodnota snížená o slevu, bez ohledu na to, jestli byla vrácena celá objednávka nebo jen její část.

Další informace získáte na telefonním čísle +420 244 005 552 v pracovní dny od 7:00 do 17:00 nebo nám můžete napsat na email: info@sperkyakce.cz