30 denní záruka vrácení peněz

 Gratulujeme k nákupu! Určitě si objednané zboží zamilujete! Pokud z nějakého důvodu nejste se šperkem, který jste zakoupili spokojeni, a rozhodli jste se jej vrátit nebo vyměnit, poskytujeme záruku 30 dnů, od data převzetí zásilky, na vrácení či výměnu zboží.


Od objednávky můžete bez udání důvodu odstoupit: v případě šperků a ostatních produktů (např. ručníky) do 30 odnů od převzetí zásilky, v případě kosmetiky, parfémů, doplňků stravy a techniky pak do 14 dnů. Prosíme, zašlete kompletní produkt, s neotevřenou hygienickou fólií a v původním stavu, včetně vyplněného formuláře pro vrácení zboží, na určenou adresu. Formulář pro vrácení je součástí faktury, která je zasílána společně s objednávkou.


Pokud jste si objednali více než jeden produkt, vraťte jen ten (ty) se kterým(i) nejste spokojeni.


Chcete-li vrátit peníze, prosíme pošlete zpět také produkty, které jste obdrželi jako dárek, v případě sady všechny produkty, které jsou její součástí.


Pokud jste ke šperku obdrželi i certifikační kartu a požadujete vrácení peněz či výměnu zboží, prosíme pošlete i tuto kartu. Bez toho nelze výměnu zboží či vrácení peněz dokončit.


Náušnice jsou baleny v průhledném sáčku. Sáček je zalepen nálepkou. Pro případ vrácení či výměny zboží, tuto nálepku neodstraňujte, protože pak, z hygienických důvodů, nelze náušnice vyměnit.


Náklady spojené s vrácením zboží hradí zákazník. Vezměte prosím na vědomí, že zásilky zaslané na dobírku nemůžeme převzít.


Náhrada kupní ceny produktu proběhne, Vámi vybraným způsobem, do 14 dnů.


V případě, že do součtu objednávky byla započtena paušální nebo procentuální sleva, nebo byl uplatněn slevový kupón, bude po vrácení produktu(ů) sleva stornována. Vrácena bude hodnota snížená o slevu, bez ohledu na to, jestli byla vrácena celá objednávka nebo jen její část.

Další informace získáte na telefonním čísle +420 244 005 552 v pracovní dny od 7:00 do 17:00 nebo nám můžete napsat na email: info@sperkyakce.cz